Clico nově distribuuje řešení značky Armis

Distribuční smlouva na řešení v oblasti síťové viditelnosti je platná pro Polsko a země střední a východní Evropy. Armis poskytuje pasivní a inventarizaci aktiv, správu rizik a detekci a reakci.

Clico nově distribuuje řešení značky ArmisSpolečnost Clico oznámila, že v květnu 2020 podepsala distribuční smlouvu pro region CEE se společností Armis. Nově tak rozšířila portfolio o řešení zaměřená na oblast síťové viditelnosti (network visibility).

Těšíme se proto na spolupráci s Armisem – poskytovatelem agentless bezpečnostní platformy určené k ochraně organizací před kybernetickými hrozbami nespravovaných zařízení a IoT zařízení,“ říká Vladimír Mlynárčik, country manager Clico ČR a SR.

Jako dynamický a rychle rostoucí bezpečnostní agent IoT v oblasti bezpečnosti vnímá Armis potenciál východoevropského trhu. Proto jsme se rozhodli expandovat na toto území a spolupracovat s tak zkušeným distributorem s přidanou hodnotou, jako je Clico,“ dodává Robert Zelazo, regionální ředitel pro východní Evropu.

Společnost Armis byla založena v roce 2015 a poskytuje pasivní a inventarizaci aktiv, správu rizik a detekci a reakci. Jádrem této platformy je Armis Device Knowledgebase, cloudová behaviorální znalostní báze sledující přes 230 milionů zařízení.

Zdroj: Clico

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře