Clico je distributorem pokročilých bezpečnostních řešení IronNet

Clico nově nabízí řešení od společnosti IronNet, která se zaměřují na ranou detekci útoků skrze monitorování síťového provozu a behaviorální analýzu.

Clico je distributorem pokročilých bezpečnostních řešení IronNetSplečnost Clico oznámila, že se stává distributorem s přidanou hodnotou pro společnost IronNet, která poskytuje řšení pro detekci a reakci v síti (NDR) a kolektivní obranu. Dohoda platí pro trhy v regionu CEE včetně ČR a SR.

Touto dohodou Clico obohacuje své portfolio bezpečnostních řešení o platformu IronNet určenou k detekci a prevenci nejpokročilejších a obtížně detekovatelných kybernetických útoků, které nadále sužují organizace napříč veřejným i soukromým sektorem.

Posláním IronNet v ochraně před hrozbami je zastavit útoky skrze jejich detekci v síťovém provozu, nasazení pokročilé analytiky s behaviorálními a AI prvky k identifikaci chování hrozeb v raných fázích útoku.

Clico dodává, že řešení IronNet poskytují hluboký přehled o síťovém provozu díky řešení detekce a odezvy sítě IronDefense, které využívá strojové učení a AI k analýze prvků chování každého incidentu rychlostí stroje a v reálném čase.

„Partnerství Clico-IronNet představuje účinnou kombinaci, která pomůže více evropským organizacím a zemím detekovat a předcházet sofistikovaným a škodlivým kybernetickým útokům na národní úrovni,“ řekl viceprezident prodeje IronNet, Justin Coker.

Zdroj: Clico

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře