Clico a Forcepoint podepsali distribuční smlouvu pro Českou republiku

Od dubna 2020 společnost Clico nabízí řešení Forcepointu v oblasti firewallů nové generace, SD-WAN, e-mailové a webové bezpečnosti i v České republice.

Clico a Forcepoint podepsali distribuční smlouvu pro Českou republikuSpolečnost Clico oznámila, že rozšířila partnerství se společností Forcepoint o region České republiky. Nová smlouva umožní distribuci pokročilých technologií v oblasti firewallů nové generace, SD-WAN, e-mailové a webové bezpečnosti a DLP v ČR.

Portfolio společnosti Forcepoint zahrnuje klíčová technologická řešení zajišťující okamžité zabezpečení zde, ale také ochranu duševního vlastnictví,“ říká Vladimír Mlynárčik, country manager Clico Česká republika a Slovensko.

Je pozoruhodné, že každé z bezpečnostních řešení nabízených společností Forcepoint může fungovat zcela nezávisle, zatímco při jejich současné implementaci jejich vzájemná integrace přináší další funkce a výhody pro klienta,“ upřesňuje.

Díky možnosti aplikace dalších řešení se Forcepoint stává dlouhodobým strategickým partnerem a dodavatelem bezpečnostních řešení obecně,“ dodává Krzysztof Górowski, senior security consultant v Clico Group.

Zdroj: Clico

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře