Cleverlance vloni dosáhla miliardového obratu a přestěhovala se do nového

Konsolidovaný obrat společnosti Cleverlance se v loňském roce vyšplhal na 1,1 miliardy Kč z 951 milionů Kč dosažených v roce 2017. Provozní zisk v roce 2018 činil 67,9 milionu Kč.

Cleverlance vloni dosáhla miliardového obratu a přestěhovala se do novéhoČeská technologická společnost Cleverlance oznámila, že v roce 2018 dosáhla konsolidovaného obratu 1,1 miliardy Kč a její provozní zisk činil 67,9 milionu Kč. Pro srovnání – v roce 2017 byl obrat 951 milionů Kč a zisk tvořil 42,5 milionu Kč.

Pražská i brněnská pobočka společnosti se navíc v loňském roce přesunula do nových prostor: v Praze do Open Parku III na Palmovce, v Brně do kanceláří ve Slatině.

V roce 2018 se společnost Cleverlance zaměřila na další rozvoj multikanálových bankovních systémů či billingových systémů pro mobilní operátory. Pro banku Creditas například vytvořila multibankovní aplikaci Richee.

Důležitým okamžikem se pro Cleverlance začátkem letošního roku stal i vstup investiční skupiny KKCG Karla Komárka do společností Cleverlance Enterprise Solutions (CES) a AEC, ve kterých nyní drží majoritní podíl. V CES se jedná o 70 % v AEC o 55 %.

Zdroj: Cleverlance

Úvodní foto: © Felix Jork - Fotolia.com

Komentáře