Členové ABSL zvolili představenstvo, má čtyři nové členy

Nováčky v představenstvu asociace ABSL jsou Iveta Chválová ze SAP Services, Helle Juhl McDermott z Curium Pharma, Nicole Pierson z Johnson & Johnson Global Services a Jan Nedělník z Comdata.

Členové ABSL zvolili představenstvo, má čtyři nové členyNa výročním setkání členů asociace ABSL bylo zvoleno nové představenstvo této oborové organizace, která v České republice sdružuje společnosti z oblasti podnikových, zákaznických a IT služeb, podporuje jejich rozvoj a usnadňuje vstup nových investorů na český trh.

Prezident asociace, Ota Kulhánek, i její ředitel, Jonathan Appleton, ve svých rolích zůstávají i v dalším období. Spolu s nimi v představenstvu zasedne deset zástupců firem působících v oboru, z nichž čtyři se této role ujímají poprvé.

Mezi nové tváře patří Iveta Chválová (první zleva), která působí jako výkonná ředitelka SAP Services, a Helle Juhl McDermott, (druhá zleva) viceprezidentka centra podnikových služeb společnosti Curium Pharma.

Nově do představenstva zasedne také Nicole Pierson (třetí zleva), výkonná ředitelka společnosti Johnson & Johnson Global Services, a Jan Nedělník, generální ředitel společnosti Comdata v České republice a v Maďarsku.

Z předchozího období v představenstvu zůstávají do dalších dvou let František Havel ze společnosti Novartis, Sergei Holmeskis, ředitel Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic, Adam Kiwalski ze společnosti Siemens Global Business Services.

Členy dále zůstávají Roman Pavloušek Atlas Copco, Jiří Skoták, ředitel regionálního centra Infosys v České republice, a Jaromír Staroba, jenž je ředitelem centra podnikových služeb Prague Digital Hub pivovarnického koncernu ABInBev se sídlem v Praze.

Zdroj: ABSL

Úvodní foto: ABSL

Komentáře