Citrix spustí nový program pobídek pro iniciativní partnery

Nový program Net New Partner Sourced má odměnit partnery, kteří aktivně vyhledávají příležitosti v segmentu mid-market. Sleva ve výši až 7 % bude kombinovatelná s jinými pobídkami.

Citrix spustí nový program pobídek pro iniciativní partnerySpolečnost Citrix spustí k 9. 5. 2016 partnerský program Net New Partner Sourced. Nový program přinese pobídky specificky určené pro partnery z řad CSA (Citrix Solution Advisor), systémových integrátorů a nezávislých výrobců softwaru.

Pobídky mají pomoci partnerům, kteří aktivně vyhledávají příležitosti v segmentu mid-market, a přímo navazují na změny oznámené na počátku letošního roku , které se stejným účelem zpřístupnily všem partnerům pobídky CAR.

Partneři budou moci dosáhnout na 7% slevu, kterou půjde kombinovat s jinými pobídkami, například právě s CAR (Citrix Advisor Rewards). Partneři tak budou v konečném důsledku moci získat slevu ve výši až 10 %.

Podle šéfky prodejního kanálu Citrixu Belindy Jurisicové vzešel nápad na nový program ze snahy výrobce odměnit ty partnery, kteří se na trhu snaží iniciativně vyhledávat příležitosti pro byznys.

Hlavním cílem je rozšířit příležitosti pro nás i pro naše partnery a zajistit jim vyšší ziskovost. Program zároveň obsahuje mechanismus odměn pro ty partnery, kteří stále investují do technologií od Citrixu,“ uvedla Jurisicová.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře