Citrix sjednotí pět pobídkových programů do jednotného modelu Citrix Ultimate Rewards

Méně papírování, více byznysu. Tak lze shrnout cíle a podobu nového pobídkového modelu společnosti Citrix, který v sobě spojí pět starších programů. Novinka slibuje výrazné zjednodušení a automatizaci procesu registrace dealů.

Citrix sjednotí pět pobídkových programů do jednotného modelu Citrix Ultimate RewardsSpolečnost Citrix využila konference Citrix Summit 2018 k představení nové podoby svého pobídkového programu. Společnost uvádí, že navrhla program Citrix Ultimate Rewards tak, aby byl pro partnery co nejjednodušší a odpovídal jejich potřebám.

Citrix Ultimate Rewards k 10. 2. 2018 nahradí hned pět starších programů, a sice Net New Partner Sourced, Opportunity Registration, Citrix Advisor Rewards (CAR), CAR Specialist Plus a CAR Specialist Bonus.

V rámci nového programu budou dostupné prvky Spark a Drive, v rámci kterých může partner získat slevu, a prvek Accelerate, který poslouží pro získávání zpětných rabatů. Nutno dodat, že Accelerate bude dostupný pouze partnerům na úrovních Platinum a Gold.

Citrix dále uvádí, že program Ultimate Rewards přinese výrazně zjednodušené procesy, výrazné snížení počtu otázek ve formuláři z desítek na pouhých devět a automatizovanou registraci i schvalování.

Partnerům v neposlední řadě slibuje větší transparentnost a konzistenci včetně možnosti sledovat stav registrovaných zakázek v rámci schvalovacího procesu. Celkovým cílem programu je umožnit partnerům, aby se mohli více soustředit na svůj byznys.

Zdroj: Citrix

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře