Citrix představuje nový partnerský program Citrix Solution Advisor

Program má partnerům společnosti poskytnout podporu v podobě technologických specializací pro prodej řešení. Specializací je celá řada a partner si bude moci vybrat tu, která nejlépe odpovídá jeho obchodního modelu.

Citrix představuje nový partnerský program Citrix Solution AdvisorSpolečnost Citrix spustila nový partnerský program, který je podle ní navržen tak, aby pomáhal partnerům plně využívat rozrůstající se portfolio řešení.

Program Citrix Solution Advisor (CSA) má partnerům urychlit růst pomocí investic do technologické specializace.

Nový program má celosvětově obsáhnout téměř 9 000 poradců pro řešení Citrix (Citrix Solution Advisors), nabídne zjednodušenou certifikaci, změny v hodnocení podle příjmu a nové přírůstkové odměny a bonusy.

Základním kamenem programu je specializace na odvětví (Citrix Specializations), která partnerům poskytne kvalifikaci a doporučení, a odmění je za prokázané technické zručnosti a kompetence, obchodní procesy a dodávání služeb.

Citrix Specializations se skládá z částí, které partnerům poskytují příležitost vybrat si technickou kategorii, která nejlépe odráží jejich obchodní model.

Každá oblast má partnerům umožnit získat technické znalosti a osvědčené postupy pro úspěšnou implementaci řešení Citrix v oblasti virtualizace, správy mobility a networkingu.

Nový program CSA je podle Citrixu ústředním pilířem nového partnerského plánu Citrix Partner Growth Plan. Ten zahrnuje tři dodatečné pilíře v podobě partnerské spolupráce, zapojení partnerů napříč zákaznickým cyklem a generování poptávky prostřednictvím síťové marketingové kampaně.

Citrix se chce uspořádáním partnerů a zabezpečením zdrojů obchodní podpory zaměřit na podporu spolupráce a zapojení týmů specializovaných na konkrétní oblasti průmyslu.

Partneři se tak podle společnosti budou moci více zaměřit na příležitosti ve specifických zákaznických segmentech a využívat jednodušší a zrychlené schvalování obchodních pobídek.

Citrix pokračuje v inovacích, zlepšovaní a adaptování svých partnerských programů. Vidíme, že partnerské programy jsou motorem naší společnosti a jsou nevyhnutelné pro celkový úspěch, ale i úspěch našich společných zákazníků,“ uvedl Carlos Sartorius, senior viceprezident divize Worldwide Sales and Services.

Program Partner Growth Plan byl spuštěn 13. ledna, program CSA a Citrix Specializations jsou dostupné okamžitě. Zbývající tři pilíře budou zavedené v průběhu následujících 12 měsíců.

Zdroj: Citrix
Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře