Citrix a Nutanix uzavírají partnerství v oblasti cloudu a hyperkonvergované infrastruktury

Vendoři budou ve svých řešeních navzájem preferovat produkty toho druhého. Od spolupráce navíc slibují nové příležitosti pro partnery.

Citrix a Nutanix uzavírají partnerství v oblasti cloudu a hyperkonvergované infrastrukturySpolečnosti Nutanix a Citrix oznámily, že stvrdily své partnerství v oblasti nasazování cloudových prostředí a hyperkonvergované infrastruktury. Citrix tak bude pro hybridní multicloudová nasazení preferovat řešení Nutanixu.

Nutanix na oplátku bude ve své cloudové platformě Nutanix Cloud Platform primárně používat řešení Citrixu pro koncové uživatele z řad podnikových zákazníků.

Spolupráce by podle obou společností měla napomoci poskytovat zákazníkům řešení DaaS (desktop-as-a-service), která jim umožní obstarávat, nasazovat a spravovat jejich prostředí Citrix běžící na cloudové platformě Nutanix.

Partnerství rovněž otevře nové příležitosti partnerům obou vendorů, a to včetně výrobců OEM, globálních systémových integrátorů, poskytovatelů služeb a poskytovatelů veřejných cloudů.

Nutanix před dvěma měsíci spustil nový partnerský program s názvem Elevate Service Provider Program, jenž je určený výhradně poskytovatelům služeb v oblasti hybridního cloudu a multicloudu.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © bloomua - Fotolia.com

Komentáře