Cisco začne prostřednictvím svých partnerů prodávat řešení Veeam

Významná dohoda dlouholetých partnerů otevře nový prodejní kanál pro řešení Veeam a přinese nové příležitosti partnerům Ciska po celém světě.

Cisco začne prostřednictvím svých partnerů prodávat řešení VeeamSpolečnost Veeam oznámila uzavření významné dohody se společností Cisco, na základě které Cisco přidá řešení Veeam do své nabídky. Zákazníci je tak budou moci se od října 2017 nakupovat prostřednictvím jeho globální partnerské sítě.

Cisco a Veeam již několik let intenzivně spolupracují a nejnovější dohoda je vyvrcholením této aliance, která dříve přinesla například integraci řešení a vytvoření řady návrhů systémů zaručujících vzájemnou kompatibilitu.

Dohoda představuje dobrou zprávu pro Veeam, kterému se takto otevírá nový prodejní kanál, stejně jako pro partnery Ciska, kteří se mohou těšit na rozšíření portfolia a nové příležitosti.

Prezident Veeamu Peter McKay uvedl, že hlavním cílem dohody je umožnit koncovým zákazníkům nakoupit síťová řešení a řešení zajišťující dostupnost dat na jednom místě a ujistit je, že bude postaráno o jejich potřeby spojené s digitální transformací.

Zdroj: Veeam

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře