Cisco uzavřelo partnerství se Schneider Electric, jeho řešení půjdou do průmyslu

Spolupráce obou společností umožní nasazení technologií Ciska do průmyslových úseků podniků. Schneider bude s jejich pomocí vytváře pokročilá řešení pro podnikovou automatizaci.

Cisco uzavřelo partnerství se Schneider Electric, jeho řešení půjdou do průmysluSpolečnosti Cisco a Schneider Electric uzavřely dohodu o partnerství, díky které se Cisco stane součástí programu CAPP (Collaborative Automation Partner Program) a Schneider začne nabízet jeho síťová řešení svým zákazníkům.

Podle Schneider Electric je hlavním důvodem uzavření této dohody skutečnost, že řada jeho zákazníků již nyní používá technologie Ciska a že řada IT oddělení vyžaduje implementaci těchto technologií do celého podniku včetně případných průmyslových úseků.

Schneider Electric si od dohody slibuje „otevření nových dveří“ a možnost použití portfolia jeho nového partnera k budování pokročilých průmyslových automatizačních řešení. Účast Ciska v programu CAPP má kromě jiného zrychlit proces implementace nových technologií u zákazníka.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře