Cisco představilo novou podobu programu Value Incentive Program

Novinky spočívají v integraci dráhy Express a uvedení drah pro nová odvětví na trhu.

Cisco představilo novou podobu programu Value Incentive ProgramSpolečnost Cisco oznámila změny ve svém partnerském programu Value Incentive Program (VIP), jejichž cílem je přiblížit program současné strategii společnosti, stejně jako novým trendům na trhu.

Největší změnou je podle Ciska integrace dosud samostatné dráhy Express přímo do VIP. Dále pak byly vytvořeny nové dráhy pro nová odvětví.

Příkladem je oblast sítí. Zde ve VIP přibyly dvě nové dráhy. První je zaměřena na podnikové sítě a zahrnuje čtyři podkategorie včetně jedné pro internet věcí.

Druhá dráha je zaměřena na bezpečnost a její tři podkategorie budou zahrnovat technologie od v loňském roce akvírované společnosti SourceFire.

V dráze pro datacentra přibyla podkategorie rodících se technologií a dráha cloudových služeb Cloud Services Reseller byla rozšířena na jedenáct produktů.

Dále byl zrušen požadavek minimálního skóre u ukazatele zákaznické spokojenosti (CSAT). Nově bude pro získání certifikace stačit pouze dodat požadovaný počet dotazníků.

Cisco zároveň doporučilo svým partnerům na úrovních Gold, Silver a Premier, aby v rámci certifikačního procesu požadavky CSAT co nejrychleji splnili.

Zároveň byly představeny dvě nové pilotní dráhy, které partnerům poskytnou brzký přístup k Cisco One a novým SaaS službám. Okno pro vstup do šestiměsíčního období je otevřeno od současnosti do 12. 9. Okno pro vstup do tříměsíčního období pak bude otevřeno od 26. 10. do 21. 11.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © Andres Rodriguez - Fotolia.com

Komentáře