Cisco posiluje komunitu DevNet a nabádá tradiční partnery, ať se učí budovat aplikace

Vývojářský program Cisco DevNet již čítá přes půl milionu registrovaných členů, kteří nyní dostanou do rukou nové nástroje a zdroje pro usnadnění vývoje a integrace řešení.

Cisco posiluje komunitu DevNet a nabádá tradiční partnery, ať se učí budovat aplikaceSpolečnost Cisco slaví dosažení půl milionu registrovaných členů vývojářské komunity DevNet a oznamuje její posílení o dvě nové niciativy nazvané DevNet Ecosystem Exchange a DevNet Code Exchange. Jejich hlavním úkolem bude urychlit a usnadnit integraci řešení.

Ecosystem Exchange podle Ciska představuje nástroj pro snadné vyhledávání produktů, řešení, poskytovatelů a integrátorů, zatímco Code Exchange nabídne katalog kódů, nástrojů a vývojářských sad pro rychlejší úpravu jednotlivých součástí celkového řešení.

Cisco zároveň spustilo portál DevNet DNA Developer Center, kde mají vývojáři najít vše potřebné pro vývoj aplikací a integrací na platformě DNA Center včetně případových studií, výukových materiálů a dalších zdrojů.

Výrobce ku příležitosti podpoření komunity DevNet zdůraznil, že vývojářský program je nedílnou součástí jeho partnerské komunity. I tradiční partneři se podle Ciska budou muset naučit vyvíjet aplikace, aby si zachovali konkurenceschopnost.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © Sergey Nivens - Fotolia.com

Komentáře