Cisco oznámilo jubilejní 200. akvizici, kupuje analytický startup Perspica

Jubilejní akvizice přinese výrobci nástroje pro analýzu datových toků v reálném čase za pomoci strojového učení. Akvírovaná řešení doplní nástroje společnosti AppDynamics, kterou Cisco koupilo na počátku roku.

Cisco oznámilo jubilejní 200. akvizici, kupuje analytický startup PerspicaSpolečnost Cisco oznámila záměr převzít startup Perspica, který pomocí strojového učení dokáže analyzovat datové toky v reálném čase, tedy dříve než jsou data uložena. Shodou okolností se jedná o jubilejní 200. akvizici ve 33leté historii výrobce.

Výrobce navazuje na akvizici společnosti AppDynamics, která poskytuje platformu pro monitoring a analýzu výkonu aplikací. Spojení odborníků společností AppDynamics a Perspica má organizacím umožnit využívat strojového učení pro analýzu dat.

Konkrétně se má jednat o data, která ovlivňují výkon aplikací, přičemž je bude možné ihned zasadit je do byznysového kontextu, to vše v reálném čase a bez nutnosti data ukládat. Organizace tak podle Ciska dostanou klíčové informace mnohem rychleji než dříve.

Zdroj: Cisco

Úvodní foto: © Rawpixel - Fotolia.com

Komentáře