Cisco Meraki spolupracuje s Microsoftem, podporuje připojení k Azure Virtual WAN

Integrace umožňuje podnikům, které užívají Cisco SD-WAN s technologií Cisco Meraki snadné a bezpečné připojení ke službě Microsoft Azure Virtual WAN.

Cisco Meraki spolupracuje s Microsoftem, podporuje připojení k Azure Virtual WANSpolečnost Cisco Meraki o oznámila navázání spolupráce se společností Microsoft s cílem usnadnit zákazníkům přesouvání workloadů do cloudu.

Jako výsledek spolupráce umožňuje řešení Cisco SD-WAN využívající technologii Cisco Meraki snáze automatizovat bezpečné přímé připojení pobočkových zařízení Cisco Meraki MX ke službě Azure Virtual WAN.

Výrobce uvádí, že díky tomu mohou zákazníci připojit každou pobočku ke službě Azure optimálním způsobem bez ohledu na její geografické umístění.

Mezi hlavní přínosy spolupráce patří například zabezpečená konektivita integrovaná do automatizačního workflow. Díky ní nemusí IT týmy uvažovat nad způsobem provádění úloh, což jim umožňuje optimalizovat zabezpečení.

Zákazníci se čím dál více obraceji k multicloudovým prostředím. Proto je opravdu důležité zajistit co nejbezpečnější a optimalizovaný přístup ke kritickým podnikovým prostředkům,“ okomentoval spolupráci Lawrence Huang, viceprezident pro produktový management Cisco Meraki.

Zdroj: Cisco

Úvodní foto: © duncanandison - Fotolia.com

Komentáře