Cisco má v plánu převzít společnost ThousandEyes

Platforma ThousandEyes nabídne zákazníkům Ciska ucelený přehled digitálního dodávání aplikací a služeb přes internet. Společnost se stane součástí nově vytvořené obchodní jednotky Cisco Networking Services.

Cisco má v plánu převzít společnost ThousandEyesSpolečnost Cisco oznámila, že se chystá získat americkou společnost ThousandEyes, jež provozuje stejnojmennou internetovou a cloudovou analytickou platformu. Transakce by měla být dokončena do konce prvního kvartálu finančního roku 2021.

Prostřednictvím platformy ThousandEyes by zákazníci Ciska měli získat ucelený pohled na digitální dodávání aplikací a služeb přes internet, což by jim mělo usnadnit identifikaci nedostatků a vylepšování podnikových a cloudových sítí.

Akvizice podle Ciska zároveň umožní podnikům urychlit jejich digitální transformaci bez ohledu na to, v jaké fázi se právě nacházejí. Platforma totiž poskytuje komplexní náhled do aplikací a služeb dodávaným zákazníkům a zaměstnancům.

Kombinace Ciska a ThousandEyes umožní hlubší a širší zviditelnění nedostatků a zlepšení sítí a aplikací ve všech sítích,“ uvedl senior viceprezident a generální ředitel Cisco Enterprise Networking a Cloud Todd Nightingale.

Cisco začlení technologie společnosti ThousandEyes napříč svým portfoliem podnikových síťových řešení a řešení AppDynamics. Firma se zároveň připojí k nově vytvořené obchodní jednotce Cisco Networking Services pod vedením Nightingalea.

Zdroj: Cisco

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře