Cisco má v hledáčku slovenskou firmu Slido

Firma Slido se sídlem v Bratislavě se zaměřuje na vývoj technologií pro zapojení publika během mítinků a akcí. Po akvizici by měla být začleněna do platformy Cisco Webex.

Cisco má v hledáčku slovenskou firmu SlidoSpolečnost Cisco oznámila svůj záměr provést akvizici slovenské společnosti Slido se sídlem v Bratislavě. Ta poskytuje technologie zajišťující vylepšenou interakci s publikem na mítincích a akcích.

Řešení společnosti Slido používá téměř sedm milionů uživatelů měsíčně. Poskytuje jim platformu pro zapojení publika, která umožňuje v reálném čase vyhodnocovat zpětnou vazbu účastníků před, během a po mítinku nebo setkání.

Využívá přitom různé formy dotazníků, kvízů, hlasování, grafického znázornění ve word cloudu a dalších nástrojů. Účastníci setkání se připojí pomocí svého chytrého telefonu, tabletu nebo počítače díky speciálnímu kódu události nebo linku.

Technologie společnosti Slido se stane součástí platformy Cisco Webex a poskytne nové možnosti, jak zvýšit zapojení účastníků osobních i virtuálních setkání.

Zdroj: Slido, Cisco

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře