Cisco kupuje společnost Voicea, využije její platformu pro hlasovou spolupráci

Voicea je poskytovatelem platformy pro hlasovou spolupráci EVA. Ta by měla být začleněna do komunikační platformy Cisco Webex. Očekává se, že akvizice bude dokončena v prvním čtvrtletí fiskálního roku 2020 společnosti Cisco.

Cisco kupuje společnost Voicea, využije její platformu pro hlasovou spolupráciSpolečnost Cisco oznámila záměr získat soukromou společnost Voicea a její platformu pro hlasovou spolupráci použít v portfoliu komunikační platformy Cisco Webex. Ta by pak díky využití umělé inteligence měla zvládnout zápis z obchodních schůzek.

Voicea poskytuje platformu pro hlasovou spolupráci Enterprise Voice Assistant (EVA), službu pro transkripci mluveného slova, která kombinuje umělou inteligenci a automatizované rozpoznávání řeči (ASR).

Akvizicí Voicey získá Cisco přístup k technologiím, které uživatelům Webexu umožní dělat automatické poznámky z jednání, sdílet záznam ze schůzky v reálném čase či zefektivnit firemní kulturu.

Tým ze společnosti Voicea se připojí k týmu portfolia Cisco Webex a povede jej Sri Srinivasan, viceprezident a generální ředitel pro týmovou spolupráci v Cisku. Akvizice by měla být dokončena v prvním čtvrtletí fiskálního roku 2020 společnosti Cisco.

Zdroj: Cisco

 

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře