Cisco kupuje MaintenanceNet a jeho software pro obnovu smluv

Cisco posiluje svou nabídku v oblasti zákaznických služeb akvizicí softwaru, který sleduje platnost a plnění smluv. Partneři získají lepší přehled.

Cisco kupuje MaintenanceNet a jeho software pro obnovu smluvSpolečnost Cisco oznámila, že plánuje koupit společnost MaintenanceNet, poskytovatele cloudového softwaru pro obnovu zákaznických smluv. Hodnota akvizice bude 139 milionů dolarů.

Cisco uvádí, že akvizice pomůže zjednodušit proces obnovování smluv o poskytování služeb. Obě společnosti spolupracují již od roku 2009 a Software od MaintenanceNet pomáhá distributorům a resellerům spravovat smlouvy.

Software své uživatele - partnery Ciska - například upozorní na to, že se blíží datum vypršení kontraktu nebo že dosud nebylo dodáno zboží ve smlouvě uvedené. Následně nabízí možnost automatického odeslání oznámení nebo on-line objednávky.

MaintenanceNet se po dokončení akvizice stane součástí Ciska, resp. jeho divize Global Customer Success. Převzetí společnosti by mělo podle Ciska být dokončeno do října 2015.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře