Cisco, EMC a VCE sjednocují partnerské programy v oblasti konvergované infrastruktury

Spojení programů má partnerům poskytnout jasný jednotný rámec a pomoci jim využít příležitostí v dané oblasti.

Cisco, EMC a VCE sjednocují partnerské programy v oblasti konvergované infrastrukturySpolečnosti Cisco, EMC a VCE se rozhodly překonat jedno ze zásadních úskalí poskytování konvergovaných služeb, kde jednotlivé složky pocházejí od různých výrobců a tedy spadají do různých partnerských programů.

Řešení, s nímž přišly, je prosté – tři oddělené programy se spojily do jednoho s názvem Cloud Infrastructure Solution Accelerator. VCE vzniklo v roce 2011 jako joint venture právě Ciska, EMC a VMware.

Nový program je zaměřený na produkty konvergované infrastruktury Vblock od VCE, dále pak na síťová zařízení od Ciska a VSPEX, produkty pro datacentra od EMC.

Partnerům nabídne například marketingové plány, školení, certifikace, pomoc s cíleným vytvářením poptávky nebo pobídkové programy pro Vblock a VSPEX zahrnující slevy a rabaty.

Podle Toma Tormeyho, víceprezidenta EMC pro aliance, je cílem programu vytvořit transparentní formální rámec pro poskytovatele řešení, kteří prodávají VSPEX, Vblock nebo mix produktů od Ciska, EMC a VCE.

Chris Sullivan, víceprezident VCE pro channel a aliance, dodal, že všechny tři společnosti nacházejí v oblasti konvergované infrastruktury ty nejrychleji rostoucí příležitosti. Svým partnerům chtějí proto pomoci těchto příležitostí využít.

Zdroj: IDG News Service
Komentáře