Cisco chce dominovat v oblasti optických sítí, kupuje Sedona Systems

Platforma Sedona NetFusion posílí řešení Cisco Crosswork a umožní mu replikovat sítě v reálném čase a predikovat jejich chování.

Cisco chce dominovat v oblasti optických sítí, kupuje Sedona SystemsSpolečnost Cisco oznámila, že uzavřela dohodu o převzetí poskytovatele vícevrstvého řešení pro automatizaci a řízení síťových řešení Sedonasys Systems, známého také jako Sedona Systems. Hodnota transakce nebyla zveřejněna.

Sedona Systems se soustřeďuje na automatickou detekci paketových a transportních vrstev a provádění hloubkové analýzy za účelem optimalizace a automatizace řízení sítí. Řešení americko-izraelské společnosti by mělo být začleněno do portfolia Cisco Crosswalk.

Očekává se, že kombinace řešení Cisco Crosswork a Sedona NetFusion bude schopna replikovat celou síť organizace v reálném čase a předvídat tak všechny změny nasazení, připojení a stavu aktivace veškerého síťového inventáře.

Po dokončení akvizice by poskytovatelé komunikačních služeb (CSP) z celého světa měli mít možnost zakoupit řešení Sedona NetFusion přímo od společnosti Cisco a jejích certifikovaných partnerů.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře