Cisco AppDynamics aktualizuje partnerský program, bude prodávat jen přes channel

AppDynamics chce lépe sladit prodejní kanály s mateřskou společností Cisco. Partnerům nabídne novou vrcholnou úroveň Elite či přepracovaný program FastPath.

Cisco AppDynamics aktualizuje partnerský program, bude prodávat jen přes channel



Společnost Cisco AppDynamics oznámila, že má v plánu se přeorientovat na prodej výhradně přes partnerské kanály. Cílem je mimo jiné i odměňovat partnery za mimořádnou aktivitu při uzavírání obchodů.

Naše strategie úspěchu spočívá v lepší spolupráci s našimi partnery a pokračujícím hlubším sladění se společností Cisco a její prodejní dynamickou,“ vysvětlil Mark Maslach, viceprezident ve společnosti Cisco AppDynamics.

Novinkou v globálním partnerském programu je též zavedení nové úrovně Elite nad stávajícími úrovněmi Alliance a Titan. Nová úroveň je podle vendora zaměřená na ty největší globální partnery.

V rámci programu rovněž došlo k úpravě marží, aby aktivnější partneři získávali ještě zajímavější odměny na základě jejich práce. Úrovně Elite a Titan budou také nabízet rabaty za obchody, vybraní partneři budou mít také přístup k fondům pro rozvoj trhu.

Cisco dále přepracovává program FastPath, což umožní partnerům lépe spoluinvestovat do řady kategorií včetně případových studií, školení a certifikací. Vylepšení se dočká i podpora prodeje AppDynamics – poprvé například nabídne intenzivní prodejní a inženýrská školení.

Zdroj: IDG News Service









Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře