Ciml je místopředsedou představenstva, Hofová novou zástupkyní ředitele v OKsystem

Vítězslav Ciml na pozici předseda představenstva společnosti nahradil Pavla Čížka, jenž působil ve vedení OKsystemu nepřetržitě od roku 1990. Zuzana Hofová byla zvolena novou členkou představenstva, součastě působí jako finanční ředitelka společnosti.

Ciml je místopředsedou představenstva, Hofová novou zástupkyní ředitele v OKsystemSpolečnost OKsystem oznámila, že s účinností od 1. 11. 2019 došlo ke změnám ve složení jejího představenstva. Novým místopředsedou představenstva se stal Vítězslav Ciml; na této pozici nahradil Pavla Čížka.

Novou členkou představenstva a zástupkyní ředitele byla zvolena Zuzana Hofová, která současně zastává pozici finanční ředitelky společnosti. Předsedou představenstva OKsystemu zůstává i nadále Martin Procházka.

Odcházející místopředseda představenstva Pavel Čížek byl u založení společnosti OKsystem v roce 1990 a v jejím vedení působil nepřetržitě až do letošního roku. Ve společnosti zastával pozici ředitele divize vývoje IS pro státní správu.

Vítězslav Ciml působí v užším vedení OKsystemu na pozici ředitele divize rozvoje obchodu. Ve funkci ředitele společnosti je od 1. 7. 2016. Dříve pracoval ve společnostech DHL a Siemens IT Solutions and Services.

Pracovní zkušenosti má i ze Spojených arabských emirátů, kde se věnoval implementaci IT projektů ve státní správě. Ciml vystudoval Technickou fakultu České zemedělské univerzity v Praze.

Zuzana Hofová v pozici finanční ředitelky odpovídá za oblasti finančního účetnictví, zpracování mezd, logistiky a controllingu. Do společnosti OKsystem nastoupila v roce 2000 jako finanční účetní v ekonomickém oddělení.

V dalších letech působila ve funkci vedoucí ekonomického oddělení a od roku 2013 řídila ekonomickou sekci. Hofová vystudovala obor mezinárodní ekonomické vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Zdroj: OKsystem
Úvodní foto: OKsystem

Komentáře