Ciklum rozšiřuje působnost v Evropě, od Genesis Capital kupuje CN Group

Akvizice posílí pozici Ciklumu na trzích střední Evropy a německy mluvících zemí a zároveň by měla napomoci naplňovat ambiciózní cíle společnosti.

Ciklum rozšiřuje působnost v Evropě, od Genesis Capital kupuje CN GroupSpolečnost Ciklum, jež se specializuje na vývoj softwaru a digitální služby, včera oznámila akvizici společnosti CN Group, české firmy pro vývoj softwaru, od skupiny Genesis Capital, která operuje v oboru private equity ve střední Evropě.

Tato transakce podle společnosti Ciklum usnadní naplnění růstových plánů na trzích střední Evropy a německy mluvících zemí; prostřednictvím CN Group totiž Ciklum rozšíří schopnosti poskytovat vyspělá technologická řešení.

Společnost CN Group sídlí v Praze a disponuje pěti vývojovými centry v zemích střední Evropy. Dodává služby v oboru softwarového inženýrství, IT poradenství a mechanického softwarového designu již více než 27 let.

Naše společnosti sdílejí silnou kulturu transparentnosti, otevřené komunikace a excelence,“ řekl Kulraj Smagh, generální ředitel společnosti Ciklum.

Společnost CN Group prošla za posledních 2,5 roku intenzivní cestou dynamického vývoje, kdy se z firmy závislé na zakladatelích stala moderní dobře diverzifikovaná IT organizace,“ uvedl Michal Širica, generální ředitel CN Group.

To by nebylo možné bez podpory silného kapitálového partnera, kterého jsme našli v Genesis Capital. Stát se součástí Ciklumu je přirozeným krokem v našem dalším vývoji a těším se na společnou budoucí spolupráci,“ doplnil.

Zdroj: Ciklum

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře