Cígler Software mění název, převezme jméno mateřského holdingu Solitea

Společnost Cígler Software se po pětadvacetiletém působením na českém a slovenském trhu přejmenuje a nově ponese název Solitea Česká republika a Solitea Slovensko. Důvodem je dosažení vyšší čitelnosti pro zákazníky.

Cígler Software mění název, převezme jméno mateřského holdingu SoliteaVýrobce účetních programů a ERP systémů Cígler Software oznámil, že mění jméno na Solitea Česká republika, respektive Solitea Slovensko. Ke změně názvu společnost podle svého vyjádření přistoupila proto, aby byla čitelnější pro své zákazníky.

Společnost Cígler Software je od roku 2014 součástí holdingu Solitea, který vznikl spojením se společností Vema. Následně se holding vydal na nákupy a postupně akvíroval společnosti J.K.R., Aquasoft a CDL System, čímž výrazně zkonsolidoval lokální trh podnikových řešení

Podle zakladatele společnosti Martina Cíglera bylo vždy prioritou nabízet jasné a srozumitelné portfolio produktů a služeb. „Přejmenování společnosti, které jsem před čtvrtstoletím dal své jméno, je plánovaným krokem podporující tuto strategii,“ uvedl.

Společnost současně ujistila své partnery a zákazníky, že se mění se pouze její název, zatímco vše ostatní včetně sídla, zaměstnanců a kontaktů zůstává stejné. Toto platí pro český i slovenský trh.

Zdroj: Solitea

Úvodní foto: Cígler Software, Solitea

Komentáře