Check Point spustil partnerský program Stars Program

Celosvětový partnerský program nabídne čtyři úrovně akreditace, motivace v podobě slev nebo garantovaných marží a nabídku řady nástrojů podpory a školení.

Check Point spustil partnerský program Stars ProgramSpolečnost Check Point představila nový celosvětový partnerský program Check Point Stars Program. Novinká má partnerům přinést nové prodejní příležitosti, poskytnout zdroje pro zvýšení zisků a přispět i k rozvoji užších obchodních vztahů.

Check Point vytvořil Stars Program přímo ve spolupráci se svými prodejními partnery. Program podle společnosti umožňuje jednodušší a flexibilnější spolupráci, urychluje prodejní cykly a poskytuje odborné znalosti a zdroje, stejně jako řadu nejrůznějších školení a nástrojů podpory.

Stars Program má jediný cíl: Aby partneři společnosti Check Point byli úspěšnější, lépe informovaní a zvýšili své zisky,“ uvedl Amnon Bar-Lev, prezident Check Point Software Technologies.

Program obsahuje čtyři úrovně akreditace a odměňuje partnery například slevami nebogarantovanou marží. Podrobnosti o něm najdete na portálu Check Point Partner Map (registrace nutná).

Zdroj: Check Point

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře