Check Point Software Technologies navazuje spolupráci s distributorem Alternetivo

Check Point v rámci ochrany segmentu SMB v České republice spojil síly s Alternetivem. Od spolupráce si slibuje zpřístupnění pokročilých bezpečnostních řešení i menším firmám.

Check Point Software Technologies navazuje spolupráci s distributorem AlternetivoSpolečnost Check Point Software Technologies oznámila novou spolupráci se společností Alternetivo, která působí na českém a slovenském trhu jako specializovaný distributor v oblasti síťových technologií a telekomunikací.

Od spolupráce s distributorem Alternetivo si slibujeme navázání a výrazné posílení vztahu s celou řadou nových partnerů, kteří mají zkušenosti, historii a kompetenci v SMB segmentu,“ říká Miloslav Lujka, channel team leader, Check Point Software Technologies.

Zabezpečení koncových stanic, notebooků, mobilů, ale i poboček a jednotlivých kanceláří je a bude v době po pandemii, kdy se očekává přesun do hybridního modelu přístupu k práci, zásadní pro zachování business continuity firem prakticky všech velikostí,“ dodává.

Alternetivo vnímáme jako silného a ostříleného hráče v SMB segmentu, kde jsme doposud nebyli příliš aktivní,“ vysvětluje Daniel Šafář, country manager CZR regionu ve společnosti Check Point Software Technologies.

S rozšiřující se nabídkou produktů a služeb pro tento segment, zejména pak řady Harmony, jsme hledali partnera, který má zkušenosti s enterprise technologiemi, ale současně je schopen oslovit pro nás nový a zároveň dynamicky rostoucí trh,“ upřesňuje.

Check Point vyzdvihuje, že díky pokročilé integraci budou moci partneři Alternetiva nabízet svým zákazníkům, SMB podnikům, komplexní řešení složené z toho nejlepšího, co je na trhu k dispozici, navíc bez nutnosti být závislý na jediném výrobci.

Zdroj: Check Point
Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře