Check Point inovuje partnerský program, zvyšuje a zrychluje odměny partnerům

Nový motivační program nabízí aktivním prodejcům možnost registrovat obchodní případy řešení Check Point CloudGuard a získat přímé dlouhodobé odměny. Check Point také představil mobilní aplikaci pro partnery programu Engage.

Check Point inovuje partnerský program, zvyšuje a zrychluje odměny partnerůmSpolečnost Check Point Software Technologies představila dvě novinky v partnerském programu Check Point Engage. Ty v první řadě urychlují přístup k odměnám za aktivity generující prodeje prostřednictvím užší spolupráce s Check Pointem.

Nový motivační program CloudGuard Pay-As-You-Go poskytuje všem aktivním prodejcům možnost registrovat obchodní případy řešení Check Point CloudGuard prostřednictvím AWS Marketplace a Azure Marketplace.

Registrací pak mohou získat přímé dlouhodobé odměny za počáteční obchod i následnou aktivitu u zákazníků s cloudovými bezpečnostními řešeními.

Nová mobilní aplikace pro užší spolupráci

Check Point rovněž představil novou mobilní aplikaci pro partnery programu Engage, která umožňuje ještě užší vzájemnou spolupráci s obchodními týmy společnosti. Poskytuje mimo jiné rychlejší přístup k odborným zdrojům a podpoře.

Partneři mohou také aplikaci používat k zaznamenávání svých aktivit zaměřených na prodej a aplikace je automaticky propojí s příslušnými akcemi a výhodami v partnerském programu Engage. To urychluje identifikaci prodejních aktivit a souvisejících odměn.

Aplikace Engage urychluje odměňování aktivních partnerů a umožňuje rychlejší přístup k nástrojům, které jsou potřebné k využití obchodních příležitostí u nových i stávajících zákazníků,“ říká Miloslav Lujka, Channel Team Leader ve společnosti Check Point.

Program CloudGuard PAYG je navíc unikátní v tom, že oceňuje dlouhodobé investice partnerů do zákazníků využívajících cloudový model. Děláme všechno pro to, abychom partnerům pomohli získat a udržet nové zákazníky,“ dodává.

Partnerský program Engage byl představen v únoru 2019. Klade si za cíl odstraňovat komplikace, jež jsou často spojené s prodejem a podporou bezpečnostních řešení, a přímo odměňuje partnery za aktivity generující prodej.

Zdroj: Check Point
Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře