ChannelWorld Awards 2015 startuje: Zvolte vítěze ankety IT distributor roku a IT výrobce roku

Odstartoval devátý ročník on-line ankety o IT distributory roku, kterou spolu s hlasováním pro IT výrobce roku zastřešuje vydavatelství IDG pod hlavičkou ChannelWorld Awards. Metodickou záštitu zajistila výzkumná společnost IDC.

ChannelWorld Awards 2015 startuje:  Zvolte vítěze ankety  IT distributor roku a IT výrobce rokuS kým se dělá byznys na českém a slovenském trhu ICT a spotřební elektroniky nejlépe? To zhodnotí prodejní kanály a distribuce prostřednictvím on-line hlasování www.channelworld.cz/awards-2015  nebo www.distributor-roku.cz.

Anketa ChannelWorld Awards je otevřena od 7. 9. 2015 do 31. 1. 2016. Čeští a slovenští prodejci, poskytovatelé služeb a čeští zástupci distributorů i výrobců v oblasti ICT a spotřební elektroniky budou volit vítěze v kategoriích:

Broadline distributor roku, Distributor s přidanou hodnotou roku, Specializovaný distributor roku a Výrobce roku v deseti produktových podkategoriích (Výrobce počítačů roku, Výrobce mobilních zařízení roku, Výrobce serverů roku, Výrobce storage roku, Výrobce bezpečnostních řešení roku, Výrobce softwaru roku, Výrobce tiskáren roku, Výrobce periferií a příslušenství roku, Výrobce síťových prvků roku, Výrobce komponent roku).

Hlasovat v ChannelWorld Awards

V letošním roce dochází k mírné změně způsobu volby. Hlasující budou nadále vybírat své favority z řad nominovaných firem v jednotlivých kategoriích distributorů a výrobců roku. Tentokrát však budou hodnotit nejlepšího ze tří stran nebo pohledů na obchodní spolupráci. Udělit tedy lze až tři hlasy. Vítězem se stane společnost, která získá nejvíce hlasů napříč všemi třemi oblastmi hodnocení.

Letos jsme se rozhodli se trochu vrátit ke kořenům, kdy stejně jako v prvních letech ankety (2006 a 2007) budou hlasující vybírat v každé kategorii favorita ve třech různých oblastech, jako jsou kvalita sortimentu, obchodní komunikace či další podpory. Třístranné hodnocení podle nás usnadní hlasování a zvýší vypovídací hodnotu ankety,“ uvedl Jan Mazal, projektový manažer ChannelWorld Awards.

Pro distributory mohou hlasovat výkonní zástupci prodejců, poskytovatelů služeb a zástupci výrobců. Výrobcům mohou udělit hlas prodejci, dodavatelé služeb a zástupci distribučních společností.

Hlasování bude uzavřeno 31. 1. 2016. IDG a ChannelWorld oznámí výsledky ankety na slavnostním vyhlášení, které se uskuteční v únoru 2016 za účasti výkonných zástupců výrobců, distributorů, partnerů a IDC jako metodického garanta.

Generálním sponzorem ankety je Bitdefender v distribuci společnosti IS4 Technologies.

Zdroj: ChannelWorld
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře