Českým partnerem Dell EMC za rok 2016 se stala Alza

Na partnerské konferenci společnosti Dell EMC v Aténách získal letos ocenění pro nejlepšího českého partnera roku e-tail Alza.

Českým partnerem Dell EMC za rok 2016 se stala AlzaLetošního výročního setkání partnerů Dell EMC, které se konalo v řeckých Aténách, se zúčastnilo 350 partnerů a distributorů ze zemí západní, střední a východní Evropy.

Za podnikatelské úspěchy v rámci jednotlivých zemí a regionů bylo oceněno 38 z nich. Pro Českou republiku si odnesla ocenění Alza.

S potěšením udělujeme společnosti Alza ocenění pro nejlepšího partnera roku v České republice. Chtěl bych Alze osobně pogratulovat k jejímu úspěchu. Jsem rád, že se nám podařilo vytvořit tak vynikající vztah,“ uvedl v oznámení Henrik Thomsen, senior vice president pro západní Evropu z Dell EMC.

 Získaného ocenění si velice vážíme; považujeme jej nejen za ocenění dosavadní spolupráce na českém trhu, ale především za impuls ke skvělým společným projektům na evropských trzích, na které Alza expanduje,“ doplnil Jaromír Řánek, business development director Alzy.

Během konference seznámilo vedení společnosti Dell EMC partnery a distributory se svou vizí budoucího rozvoje obchodu napříč příslušnými regiony. Důležitým bodem bylo také představení nového partnerského programu, který bude stavět především na jednoduchosti, předvídatelnosti a výnosnosti.

Zdroj: Dell EMC

Úvodní foto: Dell EMC, Alza

Komentáře