Český LaConex je prvním Acronis Gold Service Providerem ve střední Evropě

Zlaté partnerství zajišťuje LaConexu výhodnější podmínky pro rozvoj podnikání. Acronis zároveň novým partnerům nabízí tříměsíční období zdarma při registraci do Acronis Cyber Cloud.

Český LaConex je prvním Acronis Gold Service Providerem ve střední EvropěSpolečnost Acronis oznámila, že firma LaConex, poskytovatel cloudových služeb v České republice a provozovatel služby Digitální strážce, se stala prvním středoevropským držitelem zlatého partnerství Acronisu.

Úroveň partnerství Acronis Gold Service Provider zajišťuje partnerům výhodnější podmínky pro rozvoj podnikání, vyšší marže, možnost účasti na VIP akcích, podporu marketingových aktivit, prioritní technickou podporu a další benefity.

Zákazníci společnosti LaConex se nyní mohou spolehnout na poskytovatele s nejvyšší úrovní partnerství ve střední a východní Evropě, jeho znalosti a know-how, jež získal díky splnění náročných certifikací.

Pro LaConex jako našeho partnera to znamená mimořádné ocenění jejich dosavadní práce,“ okomentoval ocenění Zdeněk Bínek zodpovědný za partnerský prodej řešení Acronis v České republice a na Slovensku.

Dodal, že LaConex byl prvním z partnerů, který nasadil Acronis Cyber Infrastructure, tedy technologii, která uživatelům virtualizačních platforem jako je VMware ukazuje alternativu k jejich stávajícím technologiím.

Ze strany našich zákazníků cítíme velmi rychle rostoucí poptávku po cloudových službách v oblasti kybernetické ochrany,“ řekl Vojtěch Levý, ředitel divize flexCloud.cz ve společnosti LaConex. „Zlaté partnerství s Acronisem poskytuje zákazníkům exkluzivitu prioritního přístupu k nejmodernějším technologiím.“

Zdroj: Acronis

Úvodní foto: © bloomua - Fotolia.com

Komentáře