Český Fortinet v roce 2017 vyrostl o 56 %, nyní se přestěhoval do větších prostor

Česká pobočka Fortinetu, která je díky přítomnosti centra technické podpory jedním ze strategických zastoupení výrobce v regionu EMEA, vykázala silný růst a její dosavadní sídlo už jí začínalo být malé.

Český Fortinet v roce 2017 vyrostl o 56 %, nyní se přestěhoval do větších prostorSpolečnost Fortinet má za sebou velmi úspěšný rok na českém trhu. Tržby společnosti v ČR vyrostly v roce 2017 o masivních 56 % a výrobce se i z tohoto důvodu rozhodl přestěhovat svou českou pobočku do větších prostor v Praze.

Společnost tímto způsobem investuje do dalšího rozvoje v České republice a také v celém regionu EMEA. Lokální podočka totiž kromě obchodního zastoupení obsahuje také regionální technické asistenční centrum a nabízí technickou podporu pro 105 trhů.

Fortinet exponenciálně roste a pokračuje v investicích do rychle rostoucích oblastí. Proto dnes rozšiřujeme své působení v Praze ,“ uvedl viceprezident Fortinetu Joe Sarno s tím, že Česká republika pro výrobce představuje strategickou zemí v rámci Evropy

Zdroj: Fortinet

Úvodní foto: Fortinet

Komentáře