České zastoupení Gartneru posiluje o Roka Graheka a Daniela Merhauta

Grahek bude jako business development manager rozvíjet obchodní příležitosti Gartneru na českém a slovenském trhu, Merhaut se bude z pozice account executive věnovat vybraným klíčovým zákazníkům z oblasti výroby a veřejného a bankovního sektoru.

České zastoupení Gartneru posiluje o Roka Graheka a Daniela MerhautaKPC-Group, výhradní zastoupení výzkumné a poradenské společnosti Gartner v České republice, Slovensku a Rumunsku, získává dvě nové posily do svého týmu. Jedná se o zkušené manažery Roka Graheka (vpravo) a Daniela Merhauta (vlevo).

Grahek nastupuje na pozici business development manager. Jeho úkolem bude identifikovat a rozvíjet obchodní příležitosti společnosti Gartner na českém a slovenském trhu. Grahek má pracovní zkušenosti ze společností SAP a Oracle.

Merhaut nastupuje na pozici account executive. V KPC-Group bude mít na starost vybrané klíčové zákazníky z oblasti výroby a veřejného a bankovního sektoru. Dříve působil jako relationship manager v Lenovu či jako obchodní manažer v Hewlett-Packardu.

Zdroj: Gartner

Úvodní foto: KPC-Group

Komentáře