České Radiokomunikace vstupují do segmentu business untelligence a velkých dat

CRA rozšiřují své aktivity v oblasti IoT. Ve spolupráci se společností Dataddo nabízejí řešení propojující IoT infrastrukturu a cloudové prostředí CRA s renomovanými platformami a aplikacemi pro business intelligence a velká data.

České Radiokomunikace vstupují do segmentu business untelligence a velkých datČeské Radiokomunikace (CRA) oznámily, že zahájily spolupráci se společností Dataddo a navazují tak na své současné aktivity v oblasti internetu věcí (IoT).

V partnerské spolupráci nabízejí řešení, díky němuž je možné propojit CRA IoT Cloud s množstvím platforem a aplikací pro business intelligence (BI) a velký data, jako jsou Microsoft Power BI, Google Data Studio, Klipfolio, Tableau a další.

Novinka propojuje IoT infrastrukturu a cloudové prostředí CRA s integrační datovou platformou Dataddo. Společné řešení kompletně zajišťuje kódování, dekódování a transformaci dat.

Pro zákazníky to znamená, že nepotřebují speciální aplikace pro zprávy z IoT zařízení, ale ty jsou integrovány přímo do platforem, které jsou zvyklí používat.

Dataddo poskytuje integrační datovou platformu, která propojuje libovolné datové zdroje, zejména CRM, analytické nástroje, ERP, či nástroje pro project management.

Zahájení spolupráce s Dataddo posouvá naše aktivity v oblasti IoT novým směrem. Segment Business Inteligence a Big Data se v současné době přímo raketově rozvíjí a pro nás je to jedinečná šance, jak být jejich součástí,“ říká tisková mluvčí CRA Anna Tůmová.

Tůmová dodává, že nabízené řešení je vhodné pro všechny společnosti, které kladou důraz na moderní pojetí data managementu a pro něž je práce s daty páteří v budování jejich byznysu.

Zdroj: České Radiokomunikace

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře