České Radiokomunikace představily novou službu soukromého cloudu

Firemní zákazníci, kteří chtějí mít svá data pod větší kontrolou, mohou nově využít služby CRA Business Cloud Private, která v sobě podle CRA spojuje výhody veřejného a soukromého cloudu. Navíc je připravena na GDPR.

České Radiokomunikace představily novou službu soukromého clouduSpolečnost České Radiokomunikace (CRA) rozšiřuje svou nabídku cloudových služeb. Pro zákazníky, kteří chtějí mít svá data pod větší kontrolou, vyvinuly CRA soukromý cloud CRA Business Cloud Private.

Nová služba v sobě podle CRA spojuje výhody virtuálního cloudu, služeb na principu průběžného placení a soukromého úložiště. Zabezpečení služby má navíc plně odpovídat požadavkům směrnice GDPR, která vejde v platnost v květnu roku 2018.

CRA Business Cloud Private kombinuje vlastnost elasticity cloudu založeného na modelu pay-as-you-go, kdy zákazník platí podle reálného využití služeb a současně disponuje oddělenou infrastrukturou s odlišným nastavením a úrovní izolovanosti.

Služba má firmám všech velikostí nabídnout výpočetní výkon a úložiště (IaaS) přesně podle jejich aktuálních potřeb, navíc s garantovanou dostupností (SLA) 99,99 %.

Zdroj: České Radiokomunikace

Úvodní foto: © Maxim_Kazmin - Fotolia.com

Komentáře