České Radiokomunikace představily nové logo

Změna identity má reflektovat vnitřní proměnu firmy, která se posunula z pozice poskytovatele tradičního vysílání směrem k moderním datovým službám.

České Radiokomunikace představily nové logoSpolečnost České Radiokomunikace (ČRa) ukázala svou novou tvář. Změna identity má reflektovat vnitřní proměnu firmy, která prošla změnou firemní kultury a prostřednictvím podpory interní spolupráce a zlepšení interní komunikace dokázala vykročit směrem k inovativním technologiím.

ČRa v posledních letech připravily nové cloudové produkty, speciální cloud pro videoobsah, přišly s novou streamingovou platformou nebo službami pro hybridní televizi. V letošním roce pak začaly budovat svou vlastní síť pro internet věcí, která je nyní dostupná ve všech krajských městech.

Díky naší proměně můžeme naše stávající tradiční produkty a služby dále zlepšovat a zároveň dynamicky reagovat na nové technologické trendy například v oblasti IoT. Nové logo má graficky reprezentovat vnější odraz naší vnitřní proměny,“ uvedl generální ředitel ČRa Martin Gebauer.

Zdroj: České Radiokomunikace

Úvodní foto: České Radiokomunikace

Komentáře