České Radiokomunikace představily dva partnerské programy

Společnost pokračuje v budování partnerské sítě pro nepřímý prodej svých služeb v oblasti cloudu a datacenter. Partneři budou mít k dispozici dva programy v závislosti na typu spolupráce a ČR jim poskytnou technickou a obchodní podporu.

České Radiokomunikace představily dva partnerské programyNedávno jsme psali o tom, že se společnost České Radiokomunikace (ČRa) rozhodla prodávat své služby přes nový prodejní kanál, a sice partnerskou síť. ČRa chtějí prostřednictvím partnerů nabízet především služby a produkty v oblasti cloudu a datových center.

České Radiokomunikace aktuálně navazují spolupráci s firmami, které o nový partnerský program projevily zájem. V první fázi se zaměřují zejména na partnery z řad nezávislých poskytovatelů softwaru, prodejců a výrobců IT řešení nebo resellerů s přidanou hodnotou.

ČRa nabízejí dva typy spolupráce v rámci dvou partnerských programů. Program ČRa Referral spočívá ve zprostředkování nových smluvních vztahů mezi ČRa a potenciálními zákazníky. Program ČRa Resale pak nabízí možnost kombinovat služby ČRa s vlastními službami partnera.

Partneři ČRa podle společnosti získají přístup k řadě benefitů. Kromě individuálního přístupu ke každému z partnerů půjde o připojení k její infrastruktuře pro přenos dat, marketingové a technické podpoře nebo systému pravidelných navazujících školení a seminářů v rámci ČRa Partner Akademie.

Školení nabízí vzdělání jak v oblasti technické znalosti, tak i obchodních nástrojů, přináší i informace o nových produktech. Školení je následně možné uspořádat i pro koncové zákazníky partnera.

Partneři dále získají množství podpůrných materiálů, konkrétně veškeré technické specifikace a informace o produktech a službách, marketingové materiály včetně promo akcí a akcí pro oslovení potenciálních zákazníků.

 

Zdroj: České Radiokomunikace
Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře