Česká pobočka Esetu dosáhla v roce 2018 rekordního obratu 384 milionů Kč

Tržby Esetu v České republice meziročně vzrostly o 8 %. Velký podíl na úspěchu má klientela z řad malých a středních podniků, kde bezpečnostní společnost drží nejsilnější tržní podíl. Do budoucna se chce více zaměřovat na segment velkých firemních zákazníků.

Česká pobočka Esetu dosáhla v roce 2018 rekordního obratu 384 milionů KčBezpečnostní společnost Eset uvedla, že její česká pobočka má za sebou dosud nejúspěšnější rok, když podle prvních neauditovaných výsledků dosáhla celkového obratu ve výši 384 milionů Kč. Eset tak o 8 % překonal výsledky z roku 2017.

Eset zmiňuje, že v České republice chrání více než polovinu všech firem. Nejsilnější tržní podíl drží v segmentu malých a středních společností, posiluje ovšem i v segmentu enterprise. Věrnost firemních zákazníků dle Esetu dosahuje 91 %.

Naši zákazníci u nás dlouhodobě zůstávají díky dlouhodobé stabilitě, kvalitě bezpečnostních produktů a vysoké úrovně technické podpory,“ vysvětluje Filip Navrátil, obchodní ředitel české pobočky společnosti Eset.

Navrátil dodal, že mezi hlavní obchodní cíle společnosti pro letošní rok patří posilování značky v segmentu enterprise. V září loňského roku již představila nové produkty a služby mířící právě na velké firemní zákazníky.

Kromě přímého prodeje ale nezapomínáme ani na naši partnerskou síť, která jen v České republice čítá na 3 800 resellerů. Jedním z konkrétních úkolů je ještě zvýšit úroveň služeb, se kterou se naši zákazníci skrze partnery setkávají,“ dodává Navrátil.

Podle Navrátila půjde především o technická školení. „Jen díky těmto všem krokům můžeme pomýšlet na překonání hranice 400 milionů korun v obratu, čehož bychom letos rádi dosáhli,“ uzavírá.

Zdroj: Eset

Úvodní foto: © Corgarashu - Fotolia.com

Komentáře