Česká pobočka EMC nově prodává řešení a produkty VMware

Spolupráce mezi prodejními týmy má zákazníkům umožnit, aby si na jednom místě pořídili jak systémy pro ukládání a správ dat, tak virtualizační řešení. EMC si od toho slibuje efektivnější přípravu projektů.

Česká pobočka EMC nově prodává řešení a produkty VMwareSpolečnost EMC Czech Republic oznámila, že získala povolení prodávat řešení a produkty společnosti VMware na českém a slovenském trhu.

Prodejní týmy společnosti tak mohou nabízet veškeré softwarové produkty v portfoliu společnosti VMware. Ta je nezávislou dceřinou firmou EMC.

[Díky povolení] můžeme sdílet obchodní kontakty a efektivněji připravovat projekty pro naše zákazníky. Ti tak získají komplexní řešení pro ukládání a správu dat, včetně nejnovějších technologií v oblasti virtualizace serverů a IT infrastruktury,“ uvedl ředitel české pobočky EMC Jiří Sven Svěrák.

EMC i VMware se staly předmětem rekordní akvizice ze strany Dellu. Do definitivního uzavření celého procesu a svého sloučení však firmy fungují samostatně a – slovy jednoho zástupce českého EMC – dělají, že se neznají.

Zdroj: EMC
Komentáře