CAS Software hledá nové partnery pro prodej svých CRM řešení

Německý výrobce chce rozšiřovat svou partnerskou síť, která je primárním prodejním kanálem pro jeho CRM řešení. Vítáni jsou vývojáři zakázkových řešení, konzultanti, integrátoři a další partneři.

CAS Software hledá nové partnery pro prodej svých CRM řešeníNěmecká společnost CAS Software expanduje a hledá nové partnery pro prodej svých CRM řešení pro malé a střední podniky. Zájemcům o spolupráci nabízí nové obchodní příležitosti a spojené s aktivní marketingovou podporou a pravidelným přísunem informací.

CAS Software distribuuje svá softwarová řešení primárně prostřednictvím certifikovaných partnerů a veškeré marketingové aktivity jsou tudíž zaměřeny tímto směrem. Kromě široké škály materiálů firma svým partnerům poskytuje také rady a nápady na nové marketingové aktivity a kampaně.

Marketingový tým společnosti CAS také poskytuje konzultační služby a možnost společné účasti na veletrzích. Prostřednictvím Partnerského portálu CAS a měsíčního bulletinu jsou partneři pravidelně informováni o novinkách a trendech a také mají přístup k veškerým materiálům.

Součástí globální sítě CAS Software je v současné době přes 200 partnerů z různých oblastí podnikání. Současní partneři nabízejí konzultační služby, implementace softwaru, na míru šitá řešení, profesionální školení, programování rozhraní, průmyslová řešení i nadstavbové doplňky.

K získání komplexní kvalifikace procházejí partneři CAS rozsáhlým školením a pravidelnou certifikací. Získání titulu Partner CAS podle výrobce vysílá jasný signál o znalostech, kompetenci a úspěchu projektu.

Zdroj: CAS Software

Úvodní foto: CAS Software

Komentáře