Canon CZ otevřel nový showroom

Společnost Canon CZ po přestěhování do pražských Holešovic představila nový showroom pro své produkty.

Canon CZ otevřel nový showroomCanon CZ otevřel ve svém novém sídle v pražských Holešovicích showroom o celkové výstavní ploše 300 m2. Společnost zde prezentuje produktové řady značek Canon i Océ, od skenerů a malých tiskáren po zařízení na velkoformátový tisk. O předcházejícím stěhování do nového sídla a zakončení fúze s Océ jsme vás informovali zde.

V showroomu se budou prezentovat produkty z divizí kancelářské a profesionální techniky jak přímým zákazníkům, tak i obchodním partnerům společnosti Canon a jejich zákazníkům. Na místě budou probíhat i konzultace k produktům s možností přímé ukázky jejich funkcí.

K dispozici je rovněž softwarová laboratoř, v níž lze simulovat prostředí zákazníka. To umožní přednastavení produktů za účelem urychlejí a zjedodušení fyzické instalace u zákazníka.

Bez nadsázky mohu říci, že je zde (v předváděcích prostorech) prezentován ucelený průřez všemi technologiemi společnosti Canon. Návštěvník si tak může na jednom místě udělat naprosto přesnou představu o tom, jak které zařízení může splnit jeho požadavky,“ uvedl v tiskové zprávě Miloš Bejblík, marketingový ředitel Canon CZ.

Zdroj: Canon CZ
Úvodní foto: Canon CZ

Komentáře