Canon a Netavis spolupracují ve video-dohledu

Canon Europe uzavřel partnerství se společností Netavis, výrobcem serverových síťových řešení pro video-dohled.Nově uzavřené partnerství má zajistit kompatibilitu služeb napříč celou produktovou řadou síťových kamer značky Canon. Společnosti Canon a Netavis budou spolupracovat v oblasti prodeje i technologického rozvoje.

Systém pro správu videoobsahu Netavis Observer nyní podporuje celou produktovou řadu bezpečnostních síťových kamer značky Canon, a to včetně nejnovějších ultrakompaktních kamer série S s rozlišením FullHD.

Obě společnosti budou na zajištění kompatibility spolupracovat i u budoucích produktů, zejména pak na zdokonalení dohledových a analytických možností, uvedl Canon v oznámení.

V rámci partnerství mohou obě společnosti řešit také specifické požadavky v rámci klíčových vertikál pro zákazníky z celého světa. Libovolný hardwarový či softwarový problém tak bude řešit jeden sjednocený tým.

Partneři z oblasti správy video obsahu a systémoví integrátoři mohou další informace o síťových kamerách značky Canon získat na webu cpn.canon‑europe.com/content/product/network_security_cameras.do.

Zdroj: CanonKomentáře