Canalys vyhlásil laureáty letošních cen Candefero Channel Partner of the Year

Během slavnostního vyvrcholení deátého ročníku konference EMEA Canalys Channels Forum došlo i na vyhlášení ocenění pro partnery roku. Ceny si odnesli výrobci ze západní a severní Evropy.

Canalys vyhlásil laureáty letošních cen Candefero Channel Partner of the YearSpolečnost Canalys využila galavečera v rámci jubilejního desátého ročníku konference EMEA Canalys Channels Forum k vyhlášení vítězů ceny Candefero Channel Partner of the Year pro nejlepší partnery z regionu EMEA.

Kromě hlavní ceny pro partnera roku byla udělena také ocenění v dílčích kategoriích růst obratu, inovace a transformace, cloudový software, cloudové řízené služby a růst infrastruktury. O vítězích rozhodoval panel analytiků na základě komplexních kritérií.

Hlavní cenu Candefero Channel Partner of the Year, která zohledňovala celkové strategické, finanční a transformační ukazatele, si odnesla německá společnost Bechtle, která ze všech partnerů v regionu vykazuje nejlepší výsledky společně s vysokou mírou připravenosti na budoucnost.

Dílčí ocenění za růst obratu získala nizozemská společnost Infotheek Group, která během roku 2017 agresivně expandovala a skoupila své klíčové partnery. Cenu za inovaci a transformaci si odnesla firma ConXioN za svůj důraz na digitalizaci a nové technologie včetně strojového učení.

Švédská společnost K3 Nordic byla oceněna v kategorii cloudového softwaru služeb díky své úspěšné spolupráci s výrobci a masivnímu 1 700% nárůstu příjmů ze své platformy. Za úspěchy v oblasti řízených cloudových služeb pak byla oceněna firma SecureLink.

Posledním oceněným byla další švédská společnost Infront IT-Partner, která si odnesla cenu v kategorii růstu infrastruktury. Firmy z našeho regionu střední a východní Evropy bohužel odešly s prázdnou.

Zdroj: Canalys
Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře