Canalys Channels Forum pokračuje v inovacích

Konference Canalys Channels Forum pro region EMEA se uskuteční 3. až 5. 10. v italských Benátkách. Co přináší letos?

Canalys Channels Forum pokračuje v inovacíchLetos oslaví partnerská konference Canalys Channels Forum deset let. Třetice akcí, z nichž jedna pro region EMEA uvítá prezentující z nejvyššího managementu řady partnersky orientovaných výrobců a sponzorů. Všichni účastníci mohou opět využívat speciální webové nástroje.

Naše aplikace je pro nás úspěch velmi důležitá, účastníci ji přijali. Byla vyvíjena a vylepšování po více než sedm let, aby skutečně maximalizovala využití času stráveného mimo kancelář,“ uvedla Rita Chacher, výkonná viceprezidentka pro služby a události.

Tento nástroj se již použil na několika dalších odvětvových konferencích. S 92% průměrným přijetím účastníků je klíčovým diferenciátorem ostatních nástrojů na trhu. Jeho použití vedlo k uskutečnění tisíců schůzek po celém světě a k adopci dalších úspěšných funkcí, jako jsou chat a živé Q&A. Účastníci Canalys Channels Forum mohou letos očekávat další nové funkce, všechny vyvinuté s ohledem na prodejní kanály.

Canalys Channels Forum je řadu let důvěryhodným zdrojem informací, vhledu a inovace. Účastníci uslyší od předních hardwarových a softwarových hráčů, co je třeba udělat k vyhovění budoucím výzvám a rozvoji obchodních strategií, které se zaměřují na rostoucí sílu v současnosti nasazovaných technologií.

Pokroky v oblasti umělé inteligence přenesly UI z říše science fiction a vrátily ji do reality, což ohlašuje začátek čtvrté průmyslové revoluce s bohatými možnostmi a příležitostmi, nemluvě o obavách z bezpečnosti a etiky, z nichž každou budeme probírat na Canalys Channels Forum,“ uvedl specializovaný analytik na robotiku Ben Stanton.

Letos se do agendy konference přidají témata jako kybernetické a fyzické systémy, cloud computing, internet věcí a bezpečnost, ale také jak výrobci inovují pro čtvrtou průmyslovou revoluci. Bude záležet na lídrech odvětví, aby zjistili, co budou uživatelé vyžadovat od nové generace technologií a jaké problémy očekávají, že vyřeší.

Registrace je již pro zájemce otevřená. Vzhledem k současnému zájmu Canalys očekává vyprodání ještě před koncem září.

Mezi sponzory konference nalezneme Dell EMC, Hewlett Packard Enterprise, HP, Lenovo, AMD, APC by Schneider Electric, Amazon Web Services, Epson, Fujitsu, Acer, Citrix, Eaton, NetApp, SolarWinds MSP, VMware, Autotask, Ergotron, Mimecast, Nokia, ShoreTel, StorageCraft, Webroot a 5Nine.

Konferenci podporují přední distributoři z regionu EMEA. 
Úvodní foto: Canalys

Komentáře