CA Technologies odprodává řešení ARCserve

Kupcem je investiční společnost Marlin Equity Partners. Důvodem kroku je omezení aktivit CA Technologies v oblastech mimo její hlavní zaměření.

CA Technologies odprodává řešení ARCserveSpolečnost CA Technologies oznámila, že investorům Marlin Equity Partners odprodá své řešení pro zálohu a obnovu dat ARCserve. Podrobnosti transakce budou zveřejněny spolu s hospodářskými výsledky CA Technologies za druhý kvartál.

Prodejce svůj krok odůvodňuje potřebou užšího zaměření na jádro svých aktivit, kam patří řešení pro zaručení dostupnosti kritických systémů, aplikací a dat. Transakce má podle vyjádření společnosti zdokonalit její globální partnerskou strategii.

Víceprezident CA Technologies pro strategie a vývoj Jacob Lamm uvedl, že očekává hladký přechod ARCserve do rukou nových majitelů, a to jak pro zákazníky, tak i pro partnery a zaměstnance.

Konkrétní dopady, jaké bude změna majitele mít, v současnosti nejsou známé. Víceprezident Marlin Equity Michael Anderson však uvedl, že jeho společnost poskytne veškerou podporu tomu, aby ARCserve přinesla dlouhodobou hodnotu.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © PixBox - Fotolia.com

Komentáře