Britské smartphony Kazam do ČR výhradně dováží 2P Commercial Agency

Kazam chce české zákazníky oslovit bezplatnou výměnou displeje v prvním roce a službou vzdálené technické podpory.

Britské smartphony Kazam do ČR výhradně dováží 2P Commercial AgencyKazam Trooper2 6.0 Kazam Thunder2 5.0

Britská značka mobilních telefonů Kazam oficiálně vstoupila na trh v České republice. Dováží ji společnost 2P Commercial Agency, která uvádí, že je výhradním dovozcem i distributorem. V ČR zastupuje také značku YotaPhone.

Kromě zajímavého poměru cena/výkon se chce Kazam od ostatních značek odlišit nadstandardními servisními službami.

Zákazníci budou moci čerpat bezplatnou výměnu rozbitého displeje v prvním roce od koupi zařízení a k dispozici mají aplikaci Rescue, která umožní vyřešit softwarový problém v telefonu na dálku techniky.

Autorizovaným servisním partnerem značky Kazam je v ČR společnost VSP Data.

Jak výměna displeje funguje?

V případě, že uživatel nedopatřením upustí telefon na tvrdý podklad a poškodí displej nebo dotykovou vrstvu, má nárok na jednu bezplatnou výměnu displeje a jeho dalších komponent v prvním roce od zakoupení, uvádí Kazam.

Služba se má vztahovat na všechny dostupné i do budoucna uvedené telefony. Více se o postupu reklamace dočtete na webu kazam.mobi.

Vzdálená podpora, jak známe u PC

Pro možnost vzdálené správy smartphonu musí uživatel zaregistrovat své zařízení na oficiálním webu výrobce, spustit předinstalovanou aplikaci Rescue a řídit se dalšími pokyny.

Technik se k telefonu připojí a provede servisní zásah nebo instruktáži, která majitele telefonu nasměřuje ke správnému postupu jak problém vyřešit. Více o službě naleznete zde.

2P zatím dováží dva modely a chystá další

Kazam Thunder2 5.0 s kovovým rámečkem je vybaven čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,3 GHz, 5“ IPS displejem s HD rozlišením a 13 MPx fotoaparátem. Jeho další klíčovou funkcí je podpora dvou SIM karet. Nabídnout jej můžete v tradičním černém nebo bílém provedení za doporučenou cenu 5 699 Kč.

Zástupce nižší střední třídy Kazam Trooper2 4.5 / 5.0 / 6.0 je dostupný ve třech různých velikostech. Všechny tři varianty jsou vybaveny FWVGA (854 x 480 px) displejem, 2jádrovým procesorem s taktem 1,2 GHz a pětimegapixelovým fotoaparátem. Také Trooper2 podporuje 2 SIM karty. Doporučené ceny řady činí 2 499 Kč, 3 299 Kč a 3 999 Kč.

V průběhu srpna se Kazam chystá předsavit na českém trhu smartphone s integrovaným DVB-T tunerem pro příjem digitální televizního a rádiového vysílání.

Značku Kazam založili Michael Coombes a James Atkins, bývalí manažeři společnosti HTC, v Londýně v roce 2013.

Zdroj: Kazam
Galerie

Úvodní foto: 2P Commercial Agency, Kazam

Komentáře