Brian Tien byl jmenován viceprezidentem Zyxelu pro globální prodej a marketing

V nové pozici ponese odpovědnost za přípravu a realizaci obchodních strategií pro udržení růstu společnosti a za řízení všech součástí jejího globálního marketingu a celosvětové komunikace.

Brian Tien byl jmenován viceprezidentem Zyxelu pro globální prodej a marketingSpolečnost Zyxel Networks oznámila jmenování Briana Tiena do funkce viceprezidenta pro globální prodej a marketing. V nové roli bude zodpovídat za přípravu a realizaci obchodních strategií a řízení všech součástí celosvětového marketingu a komunikace.

Tien s sebou do taiwanské centrály Zyxelu přináší více než dvacet let zkušeností v oblasti informačních, komunikačních a síťových technologií na trzích Číny a jihovýchodní Asie. Působil ve společnostech Cisco a HPE Aruba China.

Vážím si příležitosti rozšířit řady tak dynamické společnosti, jako je Zyxel, a těším se, že svými zkušenostmi budu moct přispět k jejím dalším úspěchům a trvalému růstu na globálním trhu,“ uvedl Tien.

Brian je uznávaným obchodním manažerem, který během své dosavadní kariéry dosáhl mimořádných výsledků na poli prodeje a marketingu,“ řekl Gordon Yang, prezident společnosti Zyxel Networks.

Díky svým manažerským schopnostem a bohatým zkušenostem je přesně tím, koho v našem řídicím týmu potřebujeme,“ dodal.

Zdroj: Zyxel Networks

Úvodní foto: Zyxel Networks

Komentáře