Branislav Beneš vede divizi finančních informačních systémů v Arbes Technologies

Zkušený manažer se zaměří na tvorbu strategie a plnění cílů divize včetně dohledu nad produktovým rozvojem řešení Arbes TA a Arbes AMS. Do Arbesu přišel ze společnosti Capgemini.

Branislav Beneš vede divizi finančních informačních systémů v Arbes TechnologiesSpolečnost Arbes Technologies oznámila, že do čela své divize Finančních Informačních Systémů (FIS) jmenovala Branislava Beneše. Mezi jeho hlavní úkoly patří tvorba strategie a plnění cílů divize.

Zároveň zodpovídá za další budování a posilování interních týmů, dodržování rozpočtu divize a také podporu obchodních aktivit a account managementu významných klientů.

Mým cílem je vytvořit a rozvíjet moderní a komplexní řešení vedoucí k poskytování maximálního klientského a uživatelského zážitku při využívaní služeb a systémů v této oblasti,“ uvedl Beneš k jmenování.

Do našich řad jsme získali velmi zkušeného manažera i experta, který přináší know-how, jasnou představu pro další růst naší strategické oblasti a ví, jak zlepšit péči o byznys u našich stávajících, ale i budoucích klientů,“ doplnil ředitel Arbes Technologie Michal Houštecký.

Branislav Beneš přišel do Arbesu z mezinárodní společnosti Capgemini, kde působil jako managing director. Kromě komplexních řešení v oblasti IT poskytoval také konzultační služby a realizoval projekty primárně z finančního sektoru.

Beneš studoval na vysoké škole technické výpočetní techniku a informatiku a později svůj obzor rozšířil také absolvováním studia MBA se zaměřením na strategický management. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu.

Zdroj: Arbes Technologies

Úvodní foto: Arbes Technologies

Komentáře