Bohdan Dovhanič je ředitelem průmyslové divize společnosti Schneider Electric

Společnost Schneider Electric rozšířila své řady o zkušeného odborníka na průmyslovou automatizaci. Jeho hlavním úkolem v čele divize Industry bude pomáhat partnerům uspět na rychle se měnících trzích a zavádět do praxe nové technologie.

Bohdan Dovhanič je ředitelem průmyslové divize společnosti Schneider ElectricSpolečnost Schneider Electric, globální poskytovatel řešení pro průmyslovou automatizaci a řízení energií, má nového ředitele divize Industry. Do funkce nastoupil Bohdan Dovhanič, jehož hlavní zodpovědností bude hledat možnosti praktického využití nových technologí.

Mým úkolem je rozvíjet obchodní aktivity, které navazují na platformu Průmysl 4.0. Pomáháme partnerským firmám, aby uspěly na trzích, které se velmi rychle vyvíjejí a které jsou daleko méně stabilní než v minulosti,” uvedl Dovhanič.

Bohdan Dovhanič se posledních deset let pohyboval především v oblasti průmyslové automatizace. Působil mimo jiné ve společnosti Rockwell Automation jako regionální ředitel pro řízení distribučních cest ve východní Evropě. Působil také v divizi průmyslové automatizace společnosti ABB.

Ve volném čase se Bohdan Dovhanič věnuje rodině, horské turistice a procházkám se psem. Rád cestuje, jí středomořskou kuchyni a poslouchá hudbu všech žánrů - od Deep Purple až po francouzské baroko. Letos oslaví šedesátiny.

Zdroj: Schneider Electric

Úvodní foto: Schneider Electric

Komentáře