Blanka Nováková je ředitelkou sekce Operations IT ve společnosti Anect

Z nové pozice bude zodpovídat za rozvoj a návrh nových služeb, technickou podporu a modernizaci nástrojů pro podporu zaměstnanecké základny. V Anectu působí s mateřskou přestávkou osm let.

Blanka Nováková je ředitelkou sekce Operations IT ve společnosti AnectSpolečnost Anect oznámila, že jmenovala Blanku Novákovou novou ředitelkou sekce Operations IT. Nováková se se svým týmem zaměří na rozvoj a návrh nových služeb s obchodním potenciálem a přidanou hodnotou pro zákazníky.

Současně bude zajišťovat technickou podporu nad celým portfoliem služeb firmy. Zodpovědná bude i za modernizaci nástrojů pro podporu zaměstnanecké základny. Nováková v minulosti v této sekci působila v roli manažerky řízení služeb.

Nově bude mít na starost sekci Operations Services, do níž spadá přes 50 zaměstnanců. Cílem sekce je technická podpora zákazníků, poskytování služeb řízení provozu, provoz dohledového a bezpečnostního centra a správa vnitřních informačních systémů.

Při hledání nového lídra skupiny je pro nás celkem běžné, že dáváme možnost růstu našich lidí. Přestože byli do výběrového řízení zapojeni i kandidáti zvenčí, nakonec jsme se rozhodli pro kmenového zaměstnance,“ uvedl Jan Zinek, výkonný ředitel společnosti Anect.

Blanka nás přesvědčila o tom, že může celé oddělení i firmu někam posunout. Současně zná naši firemní kulturu a ví, jak fungujeme, tedy její nástup do vedoucí funkce bude o to snazší,“ dodal Zinek.

Nováková má v oblasti IT téměř desetiletou zkušenost. V Anectu působí s mateřskou přestávkou osm let, předtím se věnovala svému původnímu povolání – učitelství českého jazyka a literatury na střední škole a literárně-dramatického oboru v ZUŠ.

Zdroj: Anect

Úvodní foto: Anect

Komentáře